KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17233368

nr 1723 3368

Eeva Bäckström

(1926-2015), Sverige

Oljemålning, Påskrift a tergo, Duvor. Ej signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 42x40

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 15 september 2025
kl 20:51:49

Eeva Bäckström

Läs mer om Eeva Bäckström